O nás

Na úplný začátek bych měla nejspíš popsat jak jsme se dostali až sem….
Vyrůstala jsem vždy mezi pejsky, celé mé dětství mě všude doprovázela dlouhosrstá kolie Annie, byla to skvělá kamarádka a přežila všechny moje „pokusy“ o výcvik:-) Myslím, že to byl můj srdcový pejsek, byla učenlivá, milá a hlavně neuvěřitelně trpělivá. Vyzkoušela jsem s ní všechny možné „cvičební metody“, jezdila v kočárku, lonžovala jsem ji v klusu (s představou, že je to kůň) a vymýšlela neustále nějaké překážkové dráhy. Vše s úsměvem a spokojeným výrazem nadšeně absolvovala. Já ji za to vedla poctivě známkovací sešit 
Poté k nám do rodiny přišli další dvě psí slečny Jackie, malý knírač pepř a sůl a Francis, kříženeček dlouhosrstého jezevčíka a Lhasa Apso. A protože to byli pejsci celé naší rodiny, já měla neustále pocit, že potřebuji svého vlastního, a tak jsem uprosila přítele, uklidnila rodinu a začala naše cesta za vysněným štěňátkem…..

Naštěstí hned na začátku jsme narazili na chovatelskou stanici Sunset Dalmatian a úžasnou chovatelku Evu Dragović, které patří mé obrovské poděkování a asi to tu budu zmiňovat častěji.
Hned při první návštěvě nás okouzlila úžasná holčička „Sára“ Essential Edition Sunset Dalmatian a o pár týdnů později se u nás mohla zabydlet. Jako vždy jsme do toho šli po hlavě, takže jsme hned odzkoušeli psí školky, psí sporty a hlavně psí výstavy….

A na našem webu se dočtete jak úspěšně nám poznávání tohoto psího světa jde 


O pár let později, přesně o 5 než jsem psala tyto slova výše se toho u nás dost změnilo. Do naší chovatelské stanice přibyla černě tečkovaná fenečka Apple, ano je to náš odchov 🙂 Sára v roce 2017 porodila 9 krásných a zdravích štěňátek a jedno samozřejmě zůstalo doma.

Takže jedeme na novo, nové psí tréninky, nové kolo výstav a nové poznávání dalších tajů psího světa a jsem za to rádi

A nyní se chystáme na druhý náš vrh, tentokrát po Sářiné dceři Agra India Herrmann’s Dalmatian 🙂